O mnie2018-03-14T08:55:05+00:00

Jestem tak dobra, jak każde kolejne zdjęcie, które zrobię.

Cześć. Zapraszam Cię do mojego świata.
Obejrzyj dokładnie Historie, które sfotografowałam, a przez chwilę spojrzysz na rzeczywistość „moimi oczami”.

Sercem – Zamojszczanka. To stamtąd pochodzę i to właśnie obrazy Lubelszczyzny przez długie lata kształtowały moją emocjonalność i wyobraźnię.
Od 8 lat żona NM (Najlepszego Męża) – głównego Sprawcy mojego zamieszkania w Błoniu pod Warszawą.
Mama Mani (bujającej w obłokach, potarganej Artystki z aparatem na szyi) i Michałka (wiernej kopii Najlepszego Męża).
Kocia matka – Keniego (co to podobnie do mnie swoimi ścieżkami zwykł chadzać) i psia – trójzębnego Dżastiego w słusznym już wieku.

Z wykształcenia psycholog. Fotografia jest tą WIĘKSZĄ częścią mnie. Ale nie macie pojęcia, jak bardzo te dwa zawody się łączą i przeplatają.

W fotografii najbardziej pociągają mnie emocje – chwile i wibracje, które mogę zamknąć w kadrach. Dlatego często płaczę na ślubach (nie zwracajcie uwagi – jeszcze z tego nie wyrosłam…).

Zawsze czekam na najlepsze ujęcie

Fotografia to moja pasja. Wymaga ode mnie ogromnego serca i cierpliwości. Każde ujecie jest przeze mnie przemyślane, wykonane z dbałością o szczegóły.

W mojej pracy skupiam się na ludziach i ich emocjach.
To dlatego uwielbiam fotografować uroczystości i niezapomniane chwile, do których będzie się chciało wracać po latach.

Śluby
Chrzty
Romantyczne sesje w plenerze
Sesje kobiece
Lifestyle

„Dla mnie i mojej rodziny wykonała już wiele sesji i jest niezastąpioną osobą, która uwiecznia na fotografiach najważniejsze momenty z naszego życia. POLECAM!!!!”

Kasia B.

„Aga dziękuję za Twoje 100% zaangażowanie w pracę, za absolutny profesjonalizm, za wyczucie czasu i miejsca, za Twoją nieprzeciętną wrażliwość artystyczną!!!”

Magdalena W.

„Agnieszka to świetny fotograf! Współpraca przebiegała cudownie, a efektem były przepiękne zdjęcia i pamiątka chrztu naszego syna.”

Dominika R.

„Agnieszka jest profesjonalnym fotografem, który potrafi uchwycić emocje i piękno chwil. Zwraca uwagę na szczegóły i nie narzuca swojej obecności. ”

Katarzyna H.
error: Content is protected !!