Beata i Grzegorz

Beata i Grzegorz są małżeństwem od 16 lat. Przez ten czas razem dzielą wszystkie radości i troski. Doczekali się trójki dzieci, które są da nich całym światem. W spojrzeniach tej pary widać miłość, radość, widać wspólne zaufanie. Ta dwójka jest jak dwa rosnące obok siebie drzewa, które splatają razem liście, a pod ich konarami pojawiają się kolejne młode sadzonki. Kampinos wydał się więc idealnym miejscem na wykonanie zdjęć, które zamówili.

Tłem sesji jest silny las, w którego korzeniach i konarach płyną życiodajne soki. Pośród niego odnajduje się nasza para. Tak samo silna, zakochana w sobie, od wielu trwająca w tym uczuciu. W żyłach Beaty i Grzegorza płynie miłość, a w każdym uścisku i pocałunku czuć przyśpieszone bicie serca, zamglone spojrzenia. Taka miłość jest wieczna, jak wieczny jest Kampinos i natura.

Dlatego nie mogło zabraknąć tutaj zbliżeń, zdjęć bardzo osobistych, tych płonących spojrzeń. Często drugi kard był świadkiem wydarzeń, które pozostaną tylko w pamięci zakochanych oraz na karcie aparatu. Zobaczcie sami jak wygląda miłość po 16 latach małżeństwa.

Wszystkie Historie