O mnie ( ja – moja praca – rodzina i bliscy)

Cześć, zapraszam Cię do mojego świata.

Przeczytaj parę słów o mnie, obejrzyj Historie, które sfotografowałam,

a przez chwilę spojrzysz na rzeczywistość “moimi oczami” i poznasz mnie lepiej.

Nazywam się Agnieszka Kacprzak, ale przyjaciele i znajomi mówią mi po prostu Aga 😉. Chociaż z wykształcenia jestem psychologiem, to jednak leżankę we własnym gabinecie zamieniłam na aparat fotograficzny, bowiem kocham zatrzymywać ludzkie emocje i upływające chwile na filmowej kliszy.

Praca fotografa to moje życie, nie wyobrażam sobie dnia bez aparatu w dłoni oraz kubka dobrej kawy. Może dlatego tak łatwo przychodzi mi wczucie się w atmosferę sesji.

Wiem, jak ważna jest dla bohaterów moich zdjęć intymność, dlatego nauczyłam się nawiązywać z nimi relacje, które pozwalają mi na swobodne działanie niezależnie od tematu sesji. Moje rady sprawiają, że zapominasz o aparacie.

Świat nie istnieje, jesteście tylko Wy: Ty i Twój ukochany, zakochana dwójka ludzi, która chce zapisać swoje najwspanialsze wspomnienia na skrawku fotograficznego papieru. Dzięki temu udaje mi się uwiecznić chwile, które umykają innym.

Praca ze mną to przyjacielskie spotkanie, wzajemnie zaufanie, uśmiech i profesjonalizm. To wspólny śmiech, radość, a czasem i łzy wzruszenia. To wspólnie napisana historia, w której każde z nas pozostawia część siebie ❤

Jak każdy fotograf tak i ja mam swoje specjalizacje. Ponieważ kocham emocje i uczucia, chemię, która zachodzi między ludźmi skupiam się na sesjach ślubnych oraz narzeczeńskich, uwielbiam też fotografię rodzinną i portretową, a także sesje kobiecie.

Po pracy jestem partnerką i powierniczką mojego NM (czyt. Najlepszego Męża 😉), który od 10 lat razem ze mną idzie ramię w ramię przez życie. Na dobre i na złe zmierzamy w jednym kierunku niezależnie czy świeci właśnie słońce, czy właśnie zaczął padać deszcz. Sił dodaje mi dwójka naszych pociech 8-letnia córeczka Maja, która kocha tańczyć, śpiewać i malować, oraz 6-letni Michał. To żywy i pełen energii skarb, który wdał się w ojca. Naszą szaloną rodzinę dopełnia Keni, kot, który chadza własnymi ścieżkami oraz staruszek

Dżasti, któremu zostały 3 zęby, ale nadal jest najlepszym psiakiem pod słońcem. Energię do pracy, do codziennych wyzwań czerpię z natury. Kocham las, kocham drzewa, które ładują moje baterie, szczególnie wtedy, gdy pod moimi palcami czuję twardą korę, a w powietrzu unosi się zapach życia. To nie wszystko. Gdy tylko mogę, spędzam czas nad morzem, gdzie witam wschody słońca. To narodziny dnia, które celebruje tylko ja. Robię to z kubkiem gorącej kawy i gotowym do zdjęć aparatem.

❤

Opinie moich klientów

“Dla mnie i mojej rodziny wykonała już wiele sesji i jest niezastąpioną osobą, która uwiecznia na fotografiach najważniejsze momenty z naszego życia. POLECAM!!!!”

Kasia B.

“Aga dziękuję za Twoje 100% zaangażowanie w pracę, za absolutny profesjonalizm, za wyczucie czasu i miejsca, za Twoją nieprzeciętną wrażliwość artystyczną!!!”

Magdalena W.

“Agnieszka to świetny fotograf! Współpraca przebiegała cudownie, a efektem były przepiękne zdjęcia i pamiątka chrztu naszego syna.”

Dominika R.

“Agnieszka jest profesjonalnym fotografem, który potrafi uchwycić emocje i piękno chwil. Zwraca uwagę na szczegóły i nie narzuca swojej obecności. ”

Katarzyna H.

Zawsze czekam na najlepsze ujęcie

Fotografia to moja pasja. Wymaga ode mnie ogromnego serca i cierpliwości. Każde ujecie jest przeze mnie przemyślane, wykonane z dbałością o szczegóły.

W mojej pracy skupiam się na ludziach i ich emocjach. To dlatego uwielbiam fotografować uroczystości i niezapomniane chwile, do których będzie się chciało wracać po latach.

Śluby
Chrzty
Romantyczne sesje w plenerze
Sesje kobiece
Lifestyle